این توافقنامه محتوی سیاستهای فعلی فروشگاه اینترنتی هورسین بوده و برای هر یک از خدمات قابل دسترس سایت اعمال می شود. این توافقنامه توسط و مابین فروشگاه اینترنتی هورسین از یک طرف و شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما نیز در این قرارداد مشتری خطاب می شود) که در این توافقنامه “مشتری” نامیده می شوید از طرف دیگر، تنظیم شده است.

این توافقنامه شرایط و مقررات استفاده از خدمات هورسین را تعیین نموده و تعهدات هورسین به مشتری و بالعکس تعهدات مشتری به هورسین را در رابطه با خدمات مورد استفاده توسط مشتری، تشریح می کند. این توافقنامه، تشکیل دهنده توافقنامه ای کامل و اختصاصی بین مشتری و هورسین می باشد که در رابطه با چگونگی نحوه استفاده از خدمات هورسین بوده و همچنین تکمیل کننده تمامی پیشنهادات و توافقات و ارتباطات قبلی می باشد.

کلیه مشتریان هورسین موظف به رعایت شرایط و قوانین وضع شده می باشند و استفاده از سرویس های این سایت به منزله قبول قوانین ذیل می باشد.


تغییرات فنی

هورسین به منظور ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده، این حق را دارد که اقدام به اعمال تغییرات در سرویس های موجود نماید. در صورتی که در این مواقع سرویس مشتری تحت تاثیر قرار بگیرد، هورسین وظیفه دارد این موضوع را توسط وب سایت یا از طریق ارسال به آدرس ایمیل مشتری طی یک ماه تا یک روز قبل از آن به اطلاع او برساند. مشتری نیز باید شرایط بوجود آمده را درک نموده و خود را با این تغییرات سازگار نماید.

هرگاه به دلیل اضطرارهای بوجود آمده هورسین امکان اطلاع رسانی نداشته باشد، در چنین شرایطی، هورسین هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت. همچنین مشتری به هورسین این وکالت را می دهد که هورسین به منظور ارتقاء کیفیت سرویس ها می تواند فعالیت های فنی (سخت افزاری و نرم افزاری) انجام دهد.

 

تغییرات تعرفه

علاوه بر تمامی نقل و انتقالات مالی انجام شده توسط مشتری، مشتری با شرایط این توافقنامه در مورد نقل و انتقالات مالی که توسط هر کسی که بعنوان جانشین مشتری یا هر کسی که از اشتراک ایجاد شده توسط مشتری در هورسین استفاده می کند انجام می شود نیز موافقت می کند، حتی درصورتی که نقل و انتقال به جانشینی از مشتری انجام نشده باشد.

 

اطلاعات صحیح

مشتری موافقت می نماید که هنگام استفاده از خدمات هورسین اطلاعات صحیح در اختیار ما قرار دهد و هورسین برای برقراری هرگونه ارتباط با مشتری از اطلاعات ارائه شده توسط مشتری استفاده نماید. چنانچه مشتری اطلاعاتی که ارائه می دهد نادرست، مبهم یا ناقص باشد و یا هورسین شبهه مستدلی در مورد نادرست بودن، مبهم بودن، ناقص بودن و یا دقیق نبودن اطلاعت شما داشته باشد، به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشتری را قطع و حساب وی را مسدود نماید.

 

امنیت حساب

مشتری متعهد می گردد که محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب مشتری انجام گیرد به عهده خود مشتری است. چنانچه استفاده غیرمجاز و یا ناقض امنیت صورت بگیرد باید سریعا به هورسین اطلاع داده شود. بدیهی است هورسین هیچگونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که بر اثر استفاده فرد دیگری از کلمه عبور و یا حساب مشتری با و یا بدون اطلاع مشتری انجام شده نمی پذیرد.

مشتری همچنین موافقت می نماید که مسئولیت خسارتهای وارده احتمالی به هورسین یا دیگر مشتریان که در اثر استفاده افراد متفرقه از حساب یا کلمه عبور مشتری بوده به عهده مشتری می باشد. مشتری می بایست به دلایل امنیتی اطلاعات دسترسی به حساب خود را در جای امن نگهداری نموده و در مورد عدم دسترسی دیگران به اطلاعات حساب، نام کاربری و کلمه عبور خود احتیاط نماید. بدیهی است مسئولیت تمامی عملیاتی که از طریق حساب مشتری انجام می گیرد، چه بوسیله خود مشتری و چه بوسیله جانشین و نماینده وی و یا افراد متفرقه و یا به هر طریق دیگر، به عهده مشتری می باشد. هورسین از پذیرفتن مسئولیت هرگونه فعالیت انجام شده در حساب مشتری با و یا بدون اجازه مشتری خودداری می کند.


 

عدم استفاده غیر قانونی و خلاف شرع

مشتری موافقت می نماید که هیچگونه استفاده خلاف قوانین و مقررات جاری جمهوری اسلامی ایران، قوانین جاری بین الملل و قوانین آیکان انجام ندهد.

چنانچه هورسین به علت استفاده غیرقانونی مشتری از خدمات، اطلاعات مشتری را حذف و اقدامات اصلاحی انجام دهد هیچگونه وجهی قابل استرداد به مشتری نخواهد بود.

هورسین حق آشکار ساختن هرگونه اطلاعات را برای اجرای قوانین، مقررات و بطور کلی روال قانونی و درخواست دستگاه های قضایی و دولتی، ضروری می داند و همچنین حق ویرایش، رد، ارسال یا حذف هرگونه موارد یا اطلاعات را به صورت کلی یا جزئی به صلاحدید هورسین در هر زمان برای خود محفوظ می دارد.

چنانچه خدماتی توسط مشتری تهیه شده باشد هورسین اجباری برای نظارت بر استفاده مشتری از آن خدمات را ندارد.

هورسین این حق را برای خود محفوظ می دارد که استفاده از خدمات را بررسی نموده و به اختیار خود آنرا لغو نماید.

هورسین مجاز است دسترسی مشتری به خدمات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

هورسین تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی (از قبیل از دست رفتن اطلاعات و …) مسئولیتی ندارد.

چنانچه استفاده مشتری از خدمات منجر به اقدام و یا تهدید قانونی علیه هورسین گردد، هورسین مجاز خواهد بود بدون در نظر گرفتن نتیجه این اقدامات به ادامه سرویس دهی به مشتری خود خاتمه دهد.

 

قوانین پشتیبانی و مشاوره فروش

کلیه مشتریان موظف هستند درخواست های پشتیبانی خود را به زبان و فونت فارسی از سیستم پشتیبانی ارسال نمایند و از تماس با تلفن های واحد فروش، فرم های تماس با ما و… برای پیگیری درخواست های پشتیبانی خودداری کنند. لذا به درخواست های پشتیبانی که از طریق فرم تماس با ما سایت و یا از طریق ایمیل ارسال شوند، به دلایل امنیتی توجهی نخواهد شد.

ارائه هرگونه خدمات و پشتیبانی خارج از حیطه وظایف پشتیبانی هورسین مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود.

مشتریان موظف می باشند برای هر درخواست پشتیبانی یک تیکت جدید باز کنند و از باز کردن تیکت های قدیمی و بسته شده خودداری نمایند.

مشتریان مجاز نمی باشند برای یک درخواست مشابه، چند تیکت متفاوت باز کنند.

در زمان هایی مانند ارتقا و بروز رسانی سیستم که سایت هورسین در دسترس نباشد روش های جایگزین برای دریافت پشتیبانی خدمت کاربران اعلام خواهد شد.

 

وضعیت اضطراری

هورسین همه تلاش خود را برای پایدار نگهداشتن خدمات خود انجام می دهد، با این همه مشکلات تفکیکی خاص و سایر عوامل خارج از کنترل هر از چندگاهی ممکن است منجر به وقفه در سرویس دهی هورسین گردند. مشتری موافقت می نماید هورسین را برای نتایج این وقفه ها مسئول نداند.

هورسین هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و یا اس ام اس های سایت اعم از پرداخت صورت حساب، منقضی شدن خدمات، لغو یا مسدود شدن خدمات و … را ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود.

 

رفع مسئولیت

هورسین هر گونه ضمانت صریح یا ضمنی در فروش و غیره را نقض می کند. خدمات درست مطابق با آنچه هستند ارائه می شوند.
هر گونه توهین به سرویس ها، مسئولین و کارمندان هورسین از هر طریقی اعم از سند های دیجیتالی، ایمیل، سیستم تیکتینگ، گفتگوی زنده، ارتباط های مخابراتی مانند تلفن و فکس، به صورت حضوری و … و به هر شکلی ممنوع بوده و هورسین امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.

 

مشتری متعهد می شود که با تغییراتی که ممکن است هورسین هر از چندگاهی در این توافقنامه ایجاد کند موافقت نموده و محدودیتهایی را که پس از اعمال این تغییرات ایجاد می شود رعایت نماید. چنانچه مشتری خدماتی را از هورسین تهیه نماید، این توافقنامه باید به طور کامل و تا زمانی که از خدمات استفاده می کند و از مزایای آن بهره می برد، اجرا شود.


بالا