چگونه یک گردنبند مروارید بپوشیم؟

نویسنده: محبوبه لنگرودی دسته: عمومی تاریخ: 1397-03-30 دیدگاه: 0 بازدید: 678

پوشیدن یک گردنبند مروارید، قوانین مخصوص به خود را دارد. زمانی که شما نام گردنبند مروارید را میشنوید، معمولا یک رشته مروارید کلاسیک به یادتان خواهد آمد. ممکن است این گردنبند کمی سنتی به نظر بیاید اما گردنبند های مروارید متنوع تر از چیزی هستند که شما فکر میکنید. نظریه های زیادی برای استفاده از گردنبند مروارید وجود دارد. نظریه های زیادی برای استفاده از گردنبند مروارید وجود دارد که چون رنگ مرواریدها، بلندی آن ها و سایز آن ها متفاوت است شما میتوانید با بازی کردن با این گزینه ها استایل مورد نظر خود را سازید.

ما اکثرا فراموش میکنیم که مروارید فقط یک سنگ قیمتی است. تاریخ این سنگ قیمتی این معنا را القا میکند که این سنگ هنوز در گروه خاص خود قرار دارد. من مطمعنم که شما هم با من موافق هستید که مروارید نیز مانند الماس، گوشواره ی قیمتی  و انگشترهای مجلسی باید حتما بخشی از جعبه ی جواهرات باشد. جالب بدانید که مرواریدها هیچ وقت از مد نیوفتاده اند و مطمعنا هر خانومی یک رشته مروارید در صتدوق جواهرات خود دارد.
پوشیدن یک گردنبند مروارید، قوانین مخصوص به خود را دارد. زمانی که شما نام گردنبند مروارید را میشنوید، معمولا یک رشته مروارید کلاسیک به یادتان خواهد آمد. ممکن است این گردنبند کمی سنتی به نظر بیاید اما گردنبند های مروارید متنوع تر از چیزی هستند که شما فکر میکنید. نظریه های زیادی برای استفاده از گردنبند مروارید وجود دارد. نظریه های زیادی برای استفاده از گردنبند مروارید وجود دارد که چون رنگ مرواریدها، بلندی آن ها و سایز آن ها متفاوت است شما میتوانید با بازی کردن با این گزینه ها استایل مورد نظر خود را سازید.

بازی با طول گردنبندهای مروارید
اگر شما عاشق این رشته های کلاسیک هستید، پس بازی کردن با طول آن ها در هنگام انداختن یک گردنبند مروارید میتواند برای شما بسیار جذاب باشد که طول های مختلف برای انواع بدن مناسب است.      
به عکس زیر نگاه کنید و با نام گردنبندهای مروارید با بلندی مختلف آشنا شوید:


Choker : گردنبندهای چاک دهنده سایزی از گردنبند مروارید هستند که تقریبا دور گردن را گرفته و در نزدیک ترین فاصله از چانه قرار دارند.  این گردنبند کوتاه ترین نوع گردنبند مرواریدی است.
Matinee : گردنبند مروارید با طول نسبتا متوسط است. بنابراین اگر میخواهید از استایل رسمی خارج شوید و در دفتر کار خود از گردنبند مروارید استفاده کنید، بلندی این گردنبند مطمعنا برای شما مناسب خواهد بود.
Opera : بهر حال اگر شما یک رشته ی بلند از مروارید برای استایل خود میپسندید، گردنبند مروارید اپرا بهترین انتخاب برای شما خواهد بود.طول گردنبندهای اپرا معمولا بالای 30 اینچ هستند.راز انداختن یک گردنبند مروارید اُپرا این است که شما طول مناسب آن برای فرم بدن خود را تشخیص دهید به خصوص وقتی که پای یک لباس مجلسی در میان است.
اگر قد بلندی دارید گردنبند اُپرای بالای 36 اینچ را انتخاب کنید که به شما این حس را میدهد که بلندتر هستید.
اندازه و بزرگی مروارید راه دیگری است که شما میتوانید یک گردنبند مروارید را برای دلنشین کردن استایل خود انتخاب نمایید.
جالب است بدانید که مرواریدها نباید حتما کروی باشند، آن ها میتواننند بیضی شکل و اُرگانیک باشند. معمولا مرواریدهایی که دارای تقارن خاصی نیستند را معمولا به مرواریدهای باروک و کونش میشناسند. این عدم تقارن طبیعی مرواریدها به این برمیگردد که آن ها در دریا به صورت کاملا طبیعی شکل گرفته اند.
مرواریدهای کونش یک سری مروارید صورتی رنگ بیضی شکل هستند که دارای یک درخشندگی خاص در سرتا سر مروارید میباشند. پروسه ی تشکیل طبیعی این مرواریدهای صورتی ، آن ها را بسیار نادر و کمیاب کرده و این مرواریدها بسیار پر طرفدار میباشند.
مرواریدها در رنگ ها و شکل های مختلفی وجود دارند که شما ممکن است حتی در رویایتان هم ندیده باشید. این رنگ ها شامل صورتی، مشکی و طلایی میشود. حتی یک مروارید سفید رنگ نیز با مروارید سفید رنگ دیگر تفاوت دارد.
وجود مرواریدهای طوسی و یا زرد به این معناست که هنگام پوشیدن یک گردنبند مروارید شما میتوانید حتی آن ها را با رنگ پوستتان ست کنید.
اگر تُن پوست شما گرم است شما میتوانید از مرواریدهایی به رنگ زرد، قهوه ای و فیلی برای پوستتان استفاده نمایید. اغلب آن هایی ک تُن پوستشان گرم است، انتخابشان مروارید طلایی رنگ است.
اگر تُن پوست شما سرد است زیورآلات سفید مانند طلای سفید، نقره و استیل میتواند مناسب پوست شما باشد. بنابراین هر چیزی که دارای تن سرد و یخی باشد، میتواند جذابیت پوست شما را دو برابر کند.
همانطور که میدانید مرواریدها همیشه جذاب و شیک هستند. اما میدانیم که یک استایل خانومانه خواستار چنین رشته های شگفت انگیزی میباشد. اینجاست که بحث مرواریدهای شکسته پیش کشیده میشود. این سبک از مروارید کاملا متفاوت از رشته های مرواریدی هستند که ما میشناسیم در واقع این مروارید ها به صورت برش هایی غیر معمول و حالت دندان کوسه ای است که بسیار هم جذاب است.
طبیعتا پیدا کردن یک گوشواره ی مناسب برای گردنبند مروارید کار آسانی نیست اما مطمعن باشید با پیدا کردن یک گوشواره ی مناسب با گردنبند خود، شما یک استایل شیک را رقم خواهید زد.
بهترین گزینه برای انتخاب گوشواره ی مناسب مرواریدهای رشته ای، گوشواره های مرواریدی هستند. مرواریدهای چسبان یا مرواریدهای آویز رشته ای قطره ای، قطعات آسانی برای مناسبت های رسمی میباشند.
ممکن است شما بخواهید کمی تنوع در ترکیب گوشوارتان با گردنبند مرواریدتان وجود داشته باشد که میتوانیم این پیشنهاد را به شما بدهیم که از مرواریدهای مشکی یا رنگ های متضاد استفاده نمایید.
در نهایت امیدواریم که به این نتیجه رسیده باشید که مروارید فقط برای مناسبت های رسمی نیست، شما میتوانید از مرواریدها حتی برای استایل روزمره ی خود استفاده نمایید.
اگر تا الان یک گردنبند مروارید تهیه نکرده اید، پیشنهاد میکنیم که هر چه زودتر دست به کار شوید.


منبع : هورسین

دیدگاه خود را بنویسید

بالا