چگونه گوشواره ی مناسب برای فرم صورت خود انتخاب کنیم؟

نویسنده: محبوبه لنگرودی دسته: عمومی تاریخ: 1397-03-20 دیدگاه: 0 بازدید: 405

همه میتوانند یک گردنبند یا یک دستبند بیندازند اما انداختن گوشواره توجه اطرافیانتان را سمت مو و صورت شما جلب میکند. هرگز فراموش نکنید که یک گوشواره ی زیبا به لبخند شما درخشندگی داده و یک گزینه ی زیبا به چهره ی شما اضافه میکند.
حالا که میدانیم گوشواره ها چه اکسسوری جذابی هستند ما به شما کمک میکنیم تا گوشواره ی مناسب صورت خود را بیابید.


قبل از اینکه ما توضیح دهیم چه گوشواره ای برای مدل صورت شما مناسب است اجازه دهید که بگوییم چرا گوشواره جزو اکسسوری های پرطرفداری است؟
گوشواره ها یکی از قدیمی ترین مدل زیورآلات هستند که انسان ها از قدیم تا به امروز از آن استفاده میکنند. جالب است بدانید که 72 درصد از زنان، دارای گوش های سوراخ شده برای انداختن گوشواره هستند.
همه میتوانند یک گردنبند یا یک دستبند بیندازند اما انداختن گوشواره توجه اطرافیانتان را سمت مو و صورت شما جلب میکند. هرگز فراموش نکنید که یک گوشواره ی زیبا به لبخند شما درخشندگی داده و یک گزینه ی زیبا به چهره ی شما اضافه میکند.
حالا که میدانیم گوشواره ها چه اکسسوری جذابی هستند ما به شما کمک میکنیم تا گوشواره ی مناسب صورت خود را بیابید.

صورت های گرد
اگر صورت شما در قسمت گونه پهن است و در قسمت چانه باریک نمیشود، پس شما دارای یک صورت گرد هستید. خانم های با صورت گرد باید از گوشواره های عریض اجتناب کنند، پس به یاد داشته باشید که حلقه های بزرگ، گوشواره های دایره ای مختلف هم جزو گوشواره های عریض هستند. برای خانم های با صورت گرد، گوشواره های آویز بلند بهترین گزینه هستند. به عنوان مثال گوشواره ی آویز با یک صورت گرد بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

صورت های بیضی
زنانی با صورت هایی به شکل بیضی تقریبا هیچ مشکلی برای پیدا کردن گوشواره ندارند. این شکل از چهره همه کاره است و با هر گوشواره ای مناسب است. اگر شما گونه های برآمده ای دارید که در تعادل با پیشانی شماست، صورت شما بیضی شکل است. از آنجایی که اکثر گوشواره ها برای صورت شما مناسب است پس بهتر است مدت زمانی را صرف آزمایش گوشواره ها برای خود کنید.

چهره های مربعی
چهره های مربعی میتوانند چالش برانگیز باشند. زاویه های سخت نیازمند نرم شدن هستند و باید گوشواره طوری انتخاب شود که توجه از پیشانی و فک پهن در این مدل صورت ها برداشته شود. برای منعطف کردن این مدل از چهره ها گوشواره ی حلقه ای میتواند انتخاب جالبی باشد، همانطور که دیگر شکل های دایره میتواند انتخاب خوبی برای صورت های مربعی باشند. گوشواره های مربعی و یا چسبان انتخاب های خوبی برای این مدل صورت ها نیستند.

صورت های مستطیلی ( کشیده)
چهره های مستطیلی باریک و بلندتر از چهره های پهن هستند. بعنوان مثال تاکید شما باید روی گوشواره هایی باشد که عریض تر هستند. با انواع مختلف گوشواره بر روی استخوان گونه ی خود تاکید کنید. گوشواره های میخی یک انتخاب عالی برای این مدل صورت ها هستند اما اگر میخواهید ظاهر جسورانه ای داشته باشید میتوانید به سراغ حلقه های بزرگ بروید.
در حالی که گوشواره های حلقه ای بهترین انتخاب هستند حتی الامکان از اشکال دایره ای بزرگ دوری نمایید. همچنین گوشواره های آویز و حجیم نیز میتوانند انتخاب خوبی برای صورت های مستطیلی باشند.


صورت های لوزی
چهره های لوزی شکل یک حالت کلاسیک خاصی دارند. از بین سلبریتی ها میتوانیم به الیزلبت تیلور اشاره کنیم که یکی از معروفترین اشخاصیست که دارای این شکل از صورت است. از آنجایی که در این مدل صورت زاویه های افراطی وجود دارد شما با یک صورت با پیشانی و چانه ی باریک و گونه ی پهن مواجه هستید که نیاز به ایجاد تعادل دارد.
گوشواره های میخی و مرواریدها یک راه جذاب برای حفظ تعادل در این مدل صورت هاست. بنابراین اگر بدنبال گوشواره های با طول به نسبت زیاد هستید، باید بگوییم که انتخاب های خیلی محدودی دارید.

صورت قلبی
اگر پیشانی شما پهن است، استخوان گونه ی برآمده ای دارید و صورتتان در قسمت چانه باریک میشود، شما دارای یک صورت قلبی شکل هستید.
برای این مدل چهره ها گوشواره های آویز کوچک و همینطور حلقه های کوچک انتخاب های جالبی هستند. این در صورتی است که گوشواره های آویز خیلی بلند نیز میتوانند انتخاب خوبی باشند.
یادتان نرود که گوشواره های چسبان مثلثی، هرگز انتخاب خوبی برای شما نخواهند بود.

صورت مثلثی معکوس
ممکن است شما فکر کنید که این شکل از صورت بسیار شبیه صورت قلبی است.
اما اینطور نیست!
لازم است بدانید که چهره ی مثلثی معکوس دارای زاویه های تندتری میباشد. این در صورتی است که چهره ی قلبی نرم تر و دایره ای شکل تر است.
گوشواره هایی با انتهای پهن مثل مثلث یا گوشواره ی ریز و حلقه ای، انتخاب های جالبی برای شما هستند.

اکنون که با مدل صورت خود آشنا شده اید انتظار میرود بهترین گوشواره را برای چهره ی خود انتخاب کنید.
در ادامه میتوانید از مجموعه گوشواره های فروشگاه اینترنتی هورسین برای انتخاب گوشواره ی مناسب صورت خود استفاده نمایید.
 

منبع : هورسین

دیدگاه خود را بنویسید

بالا