با کمتر از 30 هزار تومان هدیه بخریم!

نویسنده: محبوبه لنگرودی دسته: عمومی تاریخ: 1397-03-10 دیدگاه: 0 بازدید: 493

انتخاب هدیه ی مناسب با هزینه ی معقول یکی از گزینه هایی است که اکثر افراد به دنبال آن هستند. ما در این مطلب با گردآوری چند نمونه از محصولات فروشگاه اینترنتی هورسین برای شما شرایط خرید هدیه ای به صرفه و زیبا را فراهم کرده ایم.

انتخاب هدیه ی مناسب با هزینه ی معقول یکی از گزینه هایی است که اکثر افراد به دنبال آن هستند. ما در این مطلب با گردآوری چند نمونه از محصولات فروشگاه اینترنتی هورسین برای شما شرایط خرید هدیه ای به صرفه و زیبا را فراهم کرده ایم :


1- گردنبند با آویز معلق
قیمت : 19000 تومان
این محصول یک گردنبند مجلسی بسیار شیک و زیبا از برند xuping می باشد. طرح کلی پلاک به صورت یک لوزی بوده که با نگین های براق تزیین شده است. در قسمت میانی محصول یک سنگ تراش خورده ی براق دیده می شود که بر زیبایی و چشمگیر بودن محصول افزوده است. بسیاری از بانوان و دختران جوان به بدلیجات حساس بوده و به همین دلیل نمی توانند از زیورآلات بدل استفاده کنند. این محصول و تمام محصولات برند xuping ضدحساسیت بوده و با گذشت زمان تغییر رنگ نمی دهد. بنابراین تمام افراد می توانند با خیالی راحت از این گردنبند در مهمانی ها و مجالس مختلف استفاده کنند.


2- گردنبند با آویز جغد
قیمت : 21000 تومان
این محصول یک گردنبند ظریف و زیبا از برند xuping می باشد. این گردنبند از یک پلاک طرح جغد و زنجیر متصل تشکیل شده که بر روی پلاک جغد نگین های براق به صورت اتمی تعبیه شده است. پلاک و زنجیر محصول به رنگ طلایی بوده و به وسیله ی یک قفل باز و بسته می شود. این محصول برای تمامی بانوانی که به دنبال زیورآلات زیبا، شیک و با دوام هستند مناسب می باشد. محصولات برند xuping  ضدحساسیت بوده و رنگشان با گذشت زمان تغییر نمی کند.

3- نیم ست زنانه گل
قیمت : 25000 تومان
این محصول یکی از نیم ست های ظریف و زیبای برند XUPING میباشد. شکل ظاهری محصول مانند گل بوده و از نگین براق و از سنگ صنعتی سفید و براق تولید شده است. رنگ نیم ست طلایی بوده و با گذشت زمان و شستشو رنگ آن تغییر نمیکند. زیورآلات برند XUPING ضد حساسیت بوده و بانوانی که  به زیورآلات بدل حساسیت دارند میتوانند با خیالی راحت از این نیم ست استفاده نمایند.

4- پابند زنانه
قیمت : 23000 تومان
این پابند محصولی از برند xuping  میباشد. رنگ آن ثابت بوده و کاملا ضد حساسیت است. پابند دارای یک پلاک دایره ای شکل است که روی آن با نگین های ریز براق تزیین شده است. نحوه ی باز و بسته شدن پابند به صورت کراواتی بوده و برای تمامی خانم های خوش سلیقه یک انتخاب زیباست.
  
5- گردنبند چشم و نظر
قیمت : 21000 تومان
این گردنبند محصولی از برند hk میباشد. گردنبند دارای آویز دایره ای شکل بوده که روی آن با نگین های ریز فروزه ای و مشکی تزیین شده است. کل گردنبند به رنگ نقره ای بوده و در یک هارمونی جالب با رنگ فیروزه ای میباشد. محصول کاملا ضد حساسیت بوده و برای تمامی خانم های خوش سلیقه یک انتخاب مناسب است.

منبع : هورسین

دیدگاه خود را بنویسید

بالا